Кар`єра в ПАККО Холдинг

Девіз  ТзОВ «ПАККО Холдинг» - «Ми сильніші від усіх»!  

Ми   -  одні із лідерів у Західній Україні – у нас відкрито та працює  73 супермаркети «ВОПАК» та 12 гуртівень «ПАККО».

Ми – стратегічно розвиваємось завдяки  системній  роботі  у  всіх напрямках, постійно підвищуємо професіоналізм  та якість  роботи працівників супермаркетів та гуртівень, де кожного покупця зустрічають як доброго знайомого.  

Ми -  надаємо всі інструменти та  можливості  реалізувати себе та професійно рости.

Ми  - раді новим знайомствам, успіхам наших працівників, заохочуємо кожного досягти поставлених цілей.

 Ми  - пропонуємо  цікаву роботу, професійний розвиток, можливість навчання та особистого розвитку, гідну заробітну плату,  кар’єрний ріст  та дружній колектив .

 Ми - запрошуємо  до співпраці енергійних, порядних, амбіційних, ініціативних та цілеспрямованих людей, готових до навчання, відкритих до спілкування

        Якщо Ви готові працювати у нашому підприємстві -   перегляньте  Вакансії та заповніть Анкету .  При наявності вільної вакансії,  менеджер з персоналу обов’язково зателефонує Вам та призначить зустріч. У разі відсутності вільної вакансії, Ваші дані будуть занесені у нашу базу кадрового резерву для подальшої співпраці.

Велика увага приділяється плануванню та управлінню кар’єрою працівників. Нашим працівникам ми надаємо додаткові можливості для розвитку, відслідковуємо професійну мобільність людини, що дає можливість вдосконалюватись в своєму напрямку та паралельно  перейти на  інший регіон  роботи чи в інший підрозділ підприємства.

Професійний ріст починається з найнижчих  ланок  посад. Кожен може себе проявити, самореалізувати  та професійно вирости, злагоджено працюючи  в   нашій команді. На даний час більшість адміністративного  персоналу виросли з початків, починаючи свій трудовий стаж комірниками, касирами торгового залу та продавцями . Всі посади дуже важливі, потрібні, оскільки всі процеси взаємопов’язані. Отож, ми раді Вас бачити в нашій команді

Заповніть анкету та перешліть її нам або вишліть своє резюме.